Kontakt telefoniczny: tel. 500 059 673 lub 18 33 24 024
Recepcja czynna 24h/dobę.

Dom Wypoczynkowy w górach - Szczawa

Pijalnia wód mineralnych

W naszej miejscowości znajduje się pijalnia wód, w której eksploatowane są źródła:

Hanna” – Korzystnie wpływa na choroby krwi, anemię niedobarwliwą, niedobór jodu, niedoczynność tarczycy, problemy z wydzielaniem żółci szczególnie wspomaga pracę wątroby oraz infekcje dróg moczowych, dnę moczanową oraz kamicę moczową. Woda jest nieocenionym towarzyszem diety przy zaburzeniach metabolicznych oraz przy zwalczaniu otyłości.

Dziedzilla” – korzystnie wpływa na niedoczynność tarczycy, schorzenia układu pokarmowego, w szczególności choroby błony śluzowej żołądka, zaburzenia wydzielania żółci oraz wspomaganie pracy układu krążenia ze wskazaniem na uszkodzenie mięśnia sercowego oraz miażdżycę. Woda jest nieocenionym towarzyszem diety na prawidłową podaż jodu oraz przy cukrzycy.

Szczawa I” – korzystnie wpływa na schorzenia na tle nerwowym, depresję, nadpobudliwość, alergie, choroby układu oddechowego oraz infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. Woda jest nieocenionym towarzyszem diety na niedobór jodu oraz przy niedoczynność tarczycy. Skuteczna jest również przy zaburzeniach metabolicznych, a także w chorobach krwi.

Szczawa II” – szczególnie jest polecana jako preparat wspomagający oczyszczanie dróg oddechowych i zatok podczas leczenia przewlekłych infekcji wirusowych i bakteryjnych. Szczególnie w inhalacjach. Szczawa II wspomaga leczenie stanów alergicznych, polegających na zaleganiu wydzieliny.

Szanowni Państwo!

AGROTURYSTYKA ANIELA KOWALIK
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej uroczej wioski Szczawy. Wieś położona jest wśród gór i lasów Gorców oraz Beskidu Wyspowego. Otoczona jest jedną z najpiękniejszych gór Beskidu Wyspowego, z których widoki zapierają dech w piersiach. Prócz pięknych szczytów oraz krajobrazów warto wspomnieć o szlakach górskich na które składa się bogata fauna i flora.
W Szczawie mają Państwo nie tylko możliwość poświęcania czasu na wędrówki górskie, ale również poświęcenia go na sielankowy wypoczynek przy rzece Kamienicy próbując zdrowotnych wód.

Zapraszamy serdecznie!

Adres:

 

Szczawa 274

34-607 Szczawa

Kontakt

 

Recepcja: 500 059 673 lub 18 33 24 024

E-mail: rejestracja@domwypoczynkowyszczawa.pl


Prawa autorskie zastrzeżone © 2022 DOM WYPOCZYNKOWY SZCZAWA